Upravit stránku

Pytlované uhlí a brikety

Pytlované, balené uhlí

Naše firma paliva-mareš Vamberk nabízí prodej pytlovaného, baleného hnědého uhlí  z produkce Severočeské doly a.s. důl Bílina, úpravna Ledvice - pytlované uhlí ořech 2 pro automatický kotel, pytlované uhlí ořech 1 pro klasický kotel a kamna na tuhá paliva.

Uhlí bývá někdy zákazníky označováno jako Ledvické uhlí nebo uhlí Ledvice. Správné označení dle producenta Severočeské doly a.s. je  Bílinské uhlí. Jedná se o nejprodávanější hnědé uhlí.

Uhlí je v současné době velice populární. Ceny patří mezi jedny z nejnižších v porovnání s cenou alternativních paliv. Moderní kotle navíc umožňují spálit palivo s vysokou účinností.

Dále nabízíme balené německé brikety REKORD vysoké kvality pro kotle a kamna s roštem nebo popelníkem.

Pytlované uhlí, nebo také uhlí v pytli a uhelné brikety Vám přinášejí komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy si můžete koupit přesně tolik, kolik potřebujete a zároveň víte, jakou hmotnost skutečně dostanete. Cena uhlí je v porovnání s dalšími alternativními palivy stále jednou z nejnižších. Balené uhlí a jeho prodej se proto těší vysoké oblibě mezi zákazníky. 

Topíte-li navíc ořechem 2 v automatickém kotli, je možné dosáhnout úspory nákladů až do výše 30% v porovnání s kotlem na ruční přikládání. V topné sezóně Vám uhlí vydrží v zásobníku až 3-5 dní a mimo sezónu stačí přiložit cca jednou za 1-2 týdny. V neposlední řadě dosáhnete díky modernímu automatickému kotli a našemu balenému palivu téměř ekologického provozu s čistou oblohou nad Vaším domem. Díky dotacím si můžete uhlí a nový automatický kotel, který splňuje nepřísnější emisní limity pořídit i vy a topit tak pohodlně, levně a ekologicky.

Balené uhlí Vám ochotně dopravíme přímo před Váš dům či chatu.

Hmotnost jednoho pytle je 25kg, rozměr pytle 35 x 75cm, počet pytlů na paletě 30, pytle jsou na paletě upevněny a obaleny folií s UV ochranou před sluncem a deštěm.

Cena dopravy je při paletovém odběru do 10km od provozovny paliva-Mareš Vamberk 500,-Kč do 20km 1000,-Kč a do 30km 1500,-Kč včetne DPH.
                                                  

 

Hnědé pytlované uhlí

 

Ořech 1 - 207Kč/25kg

Ořech 2 - 190Kč/25kg

z produkce Severočeské doly a.s.
Bílinské uhlí z Ledvic.

 

Německé hnědouhelné brikety REKORD

 

velikost 2" - 285Kč/25kg

velikost 7" - 290Kč/25kg, 125kč/10kg

        

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti